Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları, Tonya’da çocuklara giyecek dağıttı.

CHP Trabzon Kadın Kolları Başkanı Ayşe Nil Bektaş ve yönetim kurulu üyeleri Tonya’yı ziyaret etti. Tonya Kadın Kolları yöneticileri ile birlikte mahallelere yaptıkları ziyaret sırasında çocuklara mont ve bot yardımı yaptılar.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından gönderilen giyecek malzemelerini beraberinde getiren İl Kadın Kolları Başkanı Bektaş, “Sayın Başkanımız, ilimizin tüm ilçelerinde dağıtılmak üzere bir miktar giyecek malzemesi gönderdi. Biz de yönetici arkadaşlarımızla ihtiyaç sahiplerine dağıtmak için Tonya’ya geldik. Başkanımıza teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Kadın Kolları Başkanı Ayşe Nil Bektaş, yaptığı açıklamada, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu’nun mesajını da iletti.

İmamoğlu gönderdiği mesajında şöyle dedi:

“Dayanışmanın bizi güçlü kılacağına, aydınlık bir geleceğe taşıyacağına yürekten inanıyorum. Güzel ülkemizin dört bir köşesinden insanların ortak bir yurttaşlık duygusuyla el ele vererek, birbirine daima destek olacağına inancım tam.

Çünkü biliyorum ki güçlü bir dayanışma duygusu tarih boyunca kültürümüzde ve bu toprakların güzel insanlarının kalbinde önemli bir yer tutmuştur.

Bizler de sadece güzel şehrimiz İstanbul’da değil yurdun dört köşesinde herkesle kucaklaşmak, gönülleri buluşturmak için çalışmaya devam ediyoruz. Kimseyi geride bırakmadan, herkese eşit mesafede ve hep birlik, beraberlik içerisinde hareket ederek çok daha gelişmiş, sağlıklı ve mutlu bir Türkiye'yi var edebileceğimize inanıyoruz.

Bu duygularla, 16 milyon İstanbullu hemşehrimizin selamlarını iletiyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”