Birkaç  defa yazdım... Yıllardan beri şehit cenazeleri ülkemizin her tarafında..  

Neredeyse  şehidi  olmayan  belde kalmadı..

Dedik ki “EY HOCA YANLIŞ  TARAFA  SORUYORSUN... CEMAATE  DİYORSUN Kİ HAKKINIZI HELAL EDERMİ SİNİZ?” Cemaatte “HELAL OLSUN” diyor… Bak hoca o şehit  cenazesine katılanların şehidimizde ne hakkı var? 

Hayatının  baharında vatan,millet,bayrak  ve ülkemizin  bağımsızlığı  uğrunda  canını  kara toprağın  bağrına emanet eden şehidimizin hepimizde  hakkı  var.   O kahraman şehit  bizlere hakkını  helal etmezse  ,öteki  alemde  bedelini  sen  dahil  hepimiz  ödemek  zorundayız  EY İMAM  EFENDİ..

Bak  imam  efendi O’nu hayatının baharında al bayrağa saldıranlardan  helallik istiyorsun.. Yaptığınız  ibadet yanlış  Hoca  Efendi..      En  az   senin kadar İslam’ın temel özelliklerinin ne olduğunu  biliyoruz.. 

Bu saçmalıkları  bırak  hoca Efendi…

Şehit cenazesine katılanların on;da ne  hakkı  var?

Dön arkanı  o   cemaate ;şehidimizi  de  al karşına  ,helalliği  vatan  için  toprağın  kara bağrına  düşen şehidimizden iste.   Doğru  olanı yap …

Sor  bakalım İmam  Efendi; o Al bayrağa  sarılan şanlı kahramana…

“Sana gençliğini  yaşatmayanlara,  

sen  vatan  için kan verirken  bedelli askerlik  yapanlara;   çocuklarını  askere göndermemek için  sahte  rapor alanlara,

tehlikesiz  bölgelerde   çocuklarının  askerliğini  yaptırmak  için  torpil  arayanlara ,

Sahte belgelerle  çürük  raporu alanlara ,

Birkaç Mehmet  öldü  diye TBMM ‘sini mi  toplayacağız   diyenlere,   

Sen     dağlarda,  yaylalarda,ovalarda  ,kayalıklarda,soğuk  kış  günlerinde  ,aç  ve susuz hainlerle  savaşırken ; aksırıp,tıksırıp,çatlayınca ve patlayıncaya kadar midesini  haramlarla dolduranlara   HAKKINI   HELAL EDİYOR  MUSUN?”””  Bakalım  ne  cevap  alacaksın İmam Efendi?

Sor  bakalım İmam  Efendi””KANINLA SULADIĞIN TOPRAKLARDAN  AY YILDIZLI BAYRAĞI  İNDİRENLERE   SESİNİ ÇIKARMAYANLARA HAKKINI  HELAL EDİYOR MUSUN?

Sor bakalım  İmam  Efendi””Ülkemizin  her bölgesinden askere ellerini kınalı yavrularını  gönderen  analar,babalar,eşler ve çocuklar  o cemaate  haklarını  helal  ediyorlar mı?

Sor bakalım  İmam  Efendi””Şehitler arasında  ayrım  yapanlara ,şehidimizin  yakınları haklarını   helal  ediyorlar mı?

Sor bakalım İmam  efendi””ALEVİ KARDEŞİMİZİN  ŞEHİT CENAZESİNE KATILMAYAN  DEVLET  YÖNETİCİLERİNE HAKLARINI  HELAL  EDİYORLAR MI?

Sor  bakalım İmam  Efendi,son soruyu  sor…Telkin  veriyorsun  ya…Kulağını şehidimizin tabutuna  daya..  SANA O KAHRAMAN VATAN  EVLADI NE SÖYLÜYORSA,DÖN CEMAATE  SÖYLE  BAKALIM..

BAK İMAM  EFENDİ  O’NUN  SANA  NELER  SÖYLEYECEĞİNİ  TAHMİN EDEBİLİYORUM..UMARIM BAŞTA SEN  OLMAK  ÜZERE HEPİMİZİN YÜZÜNE TÜKÜRMÜŞ  OLMAZ..

Şehitten helallik  istenmez…İsteyen varsa  ki  var; onun  unvanına “”İMAM” veya  “”DİN ADAMI””  denmez..

BÜTÜN ŞEHİTLERİMİZİN  RUHLARI ŞAD,MEKANLARI  CENNETTİR