Mevcut Mhp Gnel Merkez Yöneticilerinin ”TEK ADAM” yönetimi ile ilgili savunmalarını dinledikçe yıllarca verdiğimiz şanlı mücadelenin ,bu aciz ve beceriksizler sayesinde neden iktidar ile taçlandırılmadığını bir kez daha görmüş olduk..

Mhp Genel Başkan Yardımcısının açıklmasını dinledim..Bu kadar ufuksuz .ön görüsüz ve bilgisiz olduklarını hiç düşünmemiştim.Niçin “EVET”oyu verecklerini ifade ederken dahi samimi olmadığı yüzünden okunuyordu..

Ülkücü Hareketin başındaki muhterem zat”””ülkemizin beka sorunu var..Bundan dolayı Anayasa değişikliğinden yanayız..”” Beka sorunu olabilir..Şimdi soralım ..Sayın Genel Başkan beka sorunu neyse çıkın açıklayınız..Millet beka sorununun ne olduğunu öğrensin..Bizlerde beka sorununun ne olduğunu öğrenirsek elbette Milletimiz için ,devletimiz için ve ülkemiz için görevimizi yaparız..Maalesef beka sorununun ne olduğu ile ilgili açıklma yok..Aslında birilerinin koltuk hastalığı ,ülkemizin BEKA SORUNU””haline dönüştürüldü..

Şayet gerçekten beka sorunu olsaydı ,değiştirilmek istenilen Anayasa maddelerinin yürürlük tarihi 2019 'a bırakılmazdı..Buradan hareketle diyorum ki BEKA SORUNU “”koltuk sorunudur”..

Ülkücü İrade bu hallere düşürülmemeliydi...

Mhp 'nin Disiplin kurulu Başkan vekili olan Avukat beyefendi bakınız ne diyor? “”MHP İKTİDAR OLMA ŞANSINA SAHİP DEĞİLDİR..””

Yine aynı muhterem zat bir televizyon proğramında aynen şu sözleri söyledi..”””MHP İKTİDAR OLMAK İÇİN KURULMUŞ BİR SİYASİ PARTİ DEĞİLDİR..””

Anayasa değişkliği TBMM'İNDE oylanırken ülkücü düşünce yapısına asla uymayan ,ülkücü ahlak ve edep ile yakından ,uzaktan alakası olmayan davranışların sergilenmesi de hepimizi derinden yaralamıştır..Koskoca adamlar , Milli İradeyi temsil ettiklerini düşündüğümüz sadece isimleri önünde “”MİLLET VEKİLİ “”bey efendilerin kullanacakları oyları bir kişiye teslim etmeleri Milli İRADEYE yapılan en büyük saygısızlıktır..

Bunlar mı Ülkücü İradenin temsilcileri?

Verdiğim oyumu bunlardan geri istiyorum..Bunlar beni vekaleten de olsa asla temsil etme hakkına sahip değillerdir...

Her şey Milli bünyemize uygun olması gerekirken ,tam tersi yapılıyor. Vekalet verdiğimiz şahislar hepimize ihanet ediyorlar..irademizi temsil etme hakları yoktur..Bizler; onlara İrademizi kiraya vermeleri için yetki vermedik..Milli irdademizi onlardan geri alacağız ..

Milli İrade elbette bu değildi..

Milli İradeyi kesinlikle bunlar temsil etmiyorlardı..

Milli İrade aynı zamanda da Türk-islam Ülkücülerinin özlem duyduğu yönetim şeklinin kısa adıdır..

Milli İrade asla her hangi bir gruba,kişiye ve ya siyasi yapıya terk edilemeyeceği açıkça anayasamızın 6.ıncı maddesinde yazılıdır..

Bu madde halen yürürlüktedir..

Bundan dahi haberi olmayanların MİLLİ İRADEYİ temsil etmeleri söz konusu olabilir mi?

 

Türk Milleti değişik yol ve yontemler kullanılarak ayrıştırılmaya çalışılıyor..Bir çok aydın diye unvan sahibi adam çıkmış demokrasiyle alakası olmayan bir yönetim sistemini Halka şirin göstermeye çalışıyorlar..Bunların söyledikleri her süslü söz yalandır,aldatmacadır,kandırmacadır..

 

Unutmamak gerekir ki Milletler aynen insanlar gibidirler.. Nasıl ki kalbi,beyni,kanı olmayan insan yaşayamazsa ,MİLLERLER DE kalpsiz,beyinsiz ve kansız yaşayamazlar..Bir Milletin kalbi onun kültürüdür..

BEYNİ İSE O ÜLKENİN SİYASİ DÜZENİDİR..Çok önemli günlerden geçiyoruz..Milletimizin beyni yok edilmek isteniliyor..Türk Milleti beynini kaybederse yok olur..Türk Milletinin beyni ,ülkemizin ekonomik durumuyla iç içedir..Ekonomisi bozuk olan bir halkın beyninin normal görev yapmasını beklemek beyhude bekleyiştir..Beyni çalıştıran en önemli madde ise kandır..Kansız beynin çalışması asla mümkün değildir..Son yıllarda Türk Milleti'nin kansız kalması ve aynı zamanda da beyninin işlevsiz hale getirilmesi için her yol denenmiştir..

Ekonomik olarak Türk Milleti çökertilmiştir...Bankalara borçlu olmayan hiç bir kesimden insan kalmamıştır..

Ahlak yozlaştırılmış ,bütün manevi değerlerimiz bit pazarında satışa çıkarılmıştır..

Milli değer diye yaşatmaya çalıştıklarımızdan eser kalmamıştır..

Yıllarca üretim alanında devleti yönetenlerin hiç bir katkısı yoktur..En verimli kuruluşlar yabancılara satılmıştır..kalkınmayı sadece yol yapmakta görenler,yollarını bulmanın förmülünü icat etmişlerdir..

Yönetin sistemi değiştirilmek isteniyor..Her şey “”TEK ADAM” ın arzusuna bırakılmak isteniliyor..Sorumluluğu olmayan ,hesap vermeyen ,ölümüne kadar dokunulmayan bir yapı kurulmak isteniliyor..Böyle bir yönetime halkın destek olması da “”millet için,devlet için,Türklük için”” isteniliyor..

Bu millet kafayı mı yedi zannediyorsunuz?

Bu halkın beyni sağlamdır..

Beyni çalıştıracak kan ,milletin damararında dolaşıyor.

Türk Milet'i iradesini kiraya vermemekte kararlıdır..

Türk Milleti ;demokrasi için,hukukun üstünlüğü için,Adalet için ,üLKEMİZİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜ İÇİN milli iradesine sahip çıkacak ve Düzen değişkliğine ÜLKESİ ve ÜLKÜSÜ için “”HAYIR”” diyecektir..

Milletimizin bu onurlu ve şerefli kararı herkes için HAYIRLI olsun..