Dicle, Tevrat’a göre; Fırat, İncil’e göre bir de Asi Nehri Musevi mistisizmine göre kutsaldır.

Kudüs, Tarsus ve Efes Türkiye için bir milli güvenlik meselesidir. Bu bölgede PKK ve türevleri, DEAŞ ve türevleri açıkçası yeni bir İsrail Devleti kurmak istiyorlar.

1990’lı yıllarda ABD’de yayınlana bir rapora göre 2025 yılında dünyada bir kıtlık olacak ve su petrolden daha değerli olacak.

İnsan vücudunun % 60’ı su, % 20’si protein, % 19’u yağ ve % 1’i de karbonhidrattan oluşur.

Toprağa kaya tuzu ekilmeli. Kaya tuzunda 84 tane mineral vardır.

2000 yıllık zeytin ağaçlarımız var. Daha meyve veriyorlar. Neden? Kaya tuzundan. Zeytin üreticileri zeytin bahçelerinde zeytin ağaçlarının arasına kaya tuzu attılar. Hem zeytin ağaçlarındaki böceklenme azaldı hem de verim arttı. 

Ülkemizde organik tarım yaygınlaştırılmalı.

Mevsimsel gıdalarla beslenmemeliyiz. Kanada’dan kuru fasulye geliyor. Kanada’da güneş mi var?

Sağlık ve gıda istihbaratı ülkemiz için çok önemli. MİT’in sağlık ve gıda istihbaratı ile ilgili bünyesinde bölümler kurması lazım.

Çin’den susam ve sarımsak ithal ediyoruz.

Temizlikte kullanılan deterjanlar ve makyaj malzemeleri bir felaket. Tuvalet temizliğinde sabun kullanın! İçimizden çıkan idrar ve büyük abdestin neresi mikrop. Bizi mikrop mikrop diye hep korkutuyorlar. İçimizden çıkıyorlar. Niye mikrop olsun ki… İçimizde 80 trilyon bakteri var.

Dünyada insanları hasta etmek üzerine kurulmuş bir sağlık sistemi var.

82 milyonluk Türkiye’de 5 milyon kişiye tomografi çekiliyor. Bu normal mi? Tomografi cihazı diğer çekilen filmlerden 400 kat daha fazla radyasyon yüklüyor insanlara.

Zeytinyağlı, defne yapraklı vs. doğal sabunlar çok sağlıklıdır.

Türkiye’nin milli güvenliğini Ortadoğu kaynaklı göç hareketleri tehdit  ediyor. Türkiye bunun önlemini almalı, yoksa yeni PKK’lar olur.

Et ithali olur mu? Hollanda, Konya kadar ama Hollanda’da 1,5 milyon insan inek yetiştiriyor. Dışarıdan gelen etler hormonlu. Kesimleri bile İslami usule uygun değil. Hormonlu ithal etler vücudumuzun DNA’sını bozuyor. Bile bile buna nasıl izin veririz? Burada halkımızın dikkatli ve seçici olması lazım.

Ceviz ve badem ithal ediyoruz. Amerika kıtasından iki ayda geliyorlar ülkemize. Muhafazası için fare gelmesin, böcek gelmesin diye zehirli kimyasal olan bromürü direkt sıkıyorlar bunlara. Buna niçin izin veriliyor? İnsanımıza yazık değil mi?

Tıp tarihinin en büyük yalanı kolesteroldür. Kolesterol yüksekliği diye bir şey olmaz. Kolesterol vücut için çok önemli bir hormondur. Vücudun ihtiyacına göre her insanın kolesterol değeri farklıdır. İlaç firmaları insanların kafasını bulandırmak için iyi kolesterol, kötü kolesterol söylemini çıkardılar. Kolesterol, insan vücudunun en önemli yapı taşıdır.

ABD’de yapılan bir araştırmada reçeteli ilaçların yan etkilerinden ölen insanların sayısı sokakta kurşunla ya da trafik kazasıyla ölenlerden daha fazla.

İngiltere’de 8 yaşındaki çocuklara antidepresan ilacı veriliyor. Türkiye’de de veriliyor. Hiperaktif çocuklara antidepresan ilaçlar veriliyor. Hâlbuki hiperaktifliğin sebebi şeker. Üç yaşındaki çocuğa doğum günü yapıp dayıyorlar kolayı. Antidepresan ilaçlar çocukları ve gençleri uyutuyor, kişiliklerini değiştiriyor ve onları intihara sürüklüyor.

ABD’de silahla veya bıçakla okullara saldıranların hepsinin antidepresan ilaçlar aldıkları gösterildi.

Bütün nörolojik hastalıkların altında bağırsak bozukluğu yatıyor. Bu konu, Türkiye’de konuşulmuyor.

Vakti geçmiş ‘’ah!’’ın kimseye faydası yoktur. En büyük güç, gerçek bilgidir.

Türkiye, ilaç firmalarının Cennetidir.

Köy tavuğu ve köy yumurtası yiyin!

Grip aşısında insan beynini etkileyecek kadar alüminyum ve cıva vardır. Alüminyum Alzheimer sebebidir.  Grip aşısına onun için karşıyım.

Ev yoğurdu yiyin, yöresel peynirlerimizden yiyin!

Bor, dünyada çok önemli bir maddedir. % 70’i ülkemizde mevcuttur.