Dünyada ABD ile Rusya arasında ölümcül bir iklim savaşı vardır.

ABD’li bir profesörün ifadesiyle küresel ısınmayı önlemek maksatlı olarak havadan kargo uçaklarıyla zehir, alüminyum püskürtüyorlar ve biz bunu soluyoruz. Bütün bunlara komplo diyecek olanlar varsa büyük hastanelerimizin çocuk servislerini ziyaret etsinler.

Emperyalizmin ilk kurbanı ABD vatandaşlarıdır.

Geleneksel tohumların bulunduğu ambar ‘Kıyamet ambarı’ olarak adlandırılıyor. Türkiye’den de buğday tohumu olarak, siyez buğday tohumunun da bu ambarda olduğu söyleniyor. Ancak bu tohumun Türkiye’den alındığı söylenmiyor.

Ülkemizde 1980’den sonra kuru fasulye, mercimek ve nohut Kanada’ya gitti.

Anadolu coğrafyası endemik yapı açısından dünyanın en zengin coğrafyasıdır.

Meme kanserinin artmasının sebebi GDO’lu yiyeceklerdir. ABD’de gıdalarda GDO’lu katkı % 9, Almanya’da % 4, Türkiye’de ise çok fazla % 14 ve üzeri. GDO’lu gıdalar, gelişmekte olan ve gelişmiş ülkeleri de  sarmış, kuşatmış durumda.

ABD film endüstrisinin 2001 yılına kadar kötü çocukları Müslüman Araplardı. ABD’deki 11 Eylül olaylarından sonra ABD film endüstrisinin nükleer silahla oynayan, kimyasal silahla oynayan kötü çocukları Müslüman Türkler olmuştur.

Dışarıdan gelen tohumların hiçbirisi ertesi sene tekrar üremiyor.

Probiyotik demek canlı bakteri demektir. Ev yoğurdunda olan, ev sirkesinde olan, ekşi mayada olan, ev peynirleri ve ev turşusunda olan. Hiçbir hapta probiyotik yani canlı bakteri olmaz. Probiyotik haplar alerjiye de sebep olabilir.

Kızartmalar tehlikelidir ve kanser sebebidir. Hamsiyi, balığı mısır ununa bulayarak kızartmak çok daha tehlikelidir.

Dünyadaki bin ailenin toplam serveti 130 ülkeden daha fazla.

Dünya nüfusunun yarısı 2050’li yıllarda gıda ve ilaçlarla hastalandırılacak, öldürülmeyip süründürülecek. Türkiye’de küreselciler için iyi bir pazar. Bu yolla dünya nüfusunu azaltmayı planlayan güçler var.

Teknolojinin gelişmesi tıbbın gelişmesi anlamına gelmez. Teknoloji küresel güçler tarafından insanın zararına kullanılıyor. Siz son teknolojiyi kullanıyorum diye mutlu olabilirsiniz.

Ot yiyin ama et de yiyin! Sağlıklı düşünebilmek için vücut, protein ve yağ da almalıdır.

Fabrikadan gelen una her türlü kimyasal katılıyor. Bromür bu kimyasallardan biridir. Niçin katılıyor? Bir kere unu çoğaltıyor, insanda bağımlılık yapıyor, hamurun kolay yoğrulmasını sağlıyor. Bromür, ucuz ve kanserojendir. İngiltere ve Kanada bromürü yasakladı. Çin yasakladı, Meksika yasakladı ama ABD yasaklamadı. Türkiye’de de yasaklanması lazım.

Peygamber Efendimiz (sav), ‘Düşmanın silahıyla silahlanın.’ buyurmuşlardır.

Dünyada film endüstrisi, müzik ve moda endüstrisi beraber çalışır.

Glifosat, tarımda böcekleri öldüren çok tehlikeli bir kimyasaldır. Türkiye’de de Güney Amerika’da da kullanılmaktadır.

Toprak sağlıklı olmazsa aldığınız hiçbir ürünün faydası olmaz. Türkiye’nin şu anda ekilebilir topraklarının dörtte üçü ölü vaziyette.

Küresel gıda sektörünün sermaye sahipleri ülkeleri topsuz tüfeksiz işgal edip teslim almaktadır.

Önümüzdeki dönemde Türkiye’yi tehdit edecek biyopolitik savaşlardır. Bunların başında da su ve gıda vardır.

Türk milletini cephede yenemeyenler para, gıda ve ilaç oyunlarıyla ele geçirmeye çalışıyorlar.

Üniversite öğrencilerimiz çok kötü besleniyor.

Cumhuriyetin ilk yıllarında, o yokluk ve kıtlık dönemlerinde uçak yapmış, Hollanda ve Belçika’ya uçak satmışız.

1980’e kadar bu ülke buğday, mercimek, kuru fasulye ihraç ederdi. 1980’de Kanadalı ziraatçılar Diyarbakır’a geldi. Bizim mercimeğimizi, nohudumuzu, baklamızı ve kuru fasulyemizi alıp Kanada’ya götürüp GDO’lu olarak yetiştirdiler. Bize de sakın siz yetiştirmeyin dediler.