Yeşil cevizin kabuğunu çürütüp doğal saç boyası yapabilirsiniz. Renk vermek için de içine biraz kına katabilirsiniz, bazen de portakal kabuğu.

Bütün ilaç firmaları Dünya Sağlık Örgütünün arkasındadır.

Diş dolgularında cıva vardır. Cıva, çok tehlikeli bir kimyasaldır.

Milli aşılarımızı yapmak, üretmek zorundayız.

Balık çiftliklerinde üretilen balıkları GDO’lu yapıyorlar. Somon ve çipura balığı gibi. Teneke kutulardaki konserve balıklar de sağlıklı değildir. Teneke kutularda alüminyum vardır.

Dünyada soya çok büyük para ettiğinden soya ekimi için yağmur ormanları katledilerek, yerlerine soya ekimi yapılıyor. Bu, insanlığın sonunu hazırlamaktır.

Palm yağı dünyanın en büyük zehirlerinden biridir ve çok ucuzdur. Onu pastacılar, adına palm yağı diye değil de pastacı yağı diyerek satıyorlar.

Soya ve mısır şurubu hazır gıdanın raf ömrünü uzun süre uzatır.

2050 yılında dünya nüfusu 10 milyar olacak, bu nüfusu beslemek mümkün olmayacak.

Tarımda 10 milyarlık ihracat yapıyoruz. Konya büyüklüğündeki Hollanda ise 120 milyarlık ihracat yapıyor. Şapkamızı önümüze koyarak düşünmeliyiz.

İleride su savaşları başlayacak.

İyi ki Avrupa Birliğine girmedik. Eğer girseydik paramızı basamayacaktık, tamamen onların kontrolüne girecektik.

ABD Dışişlerinin hazırladığı bir raporda dünyada 2023’te Su Savaşı çıkacak. Bu savaş Fırat ve Dicle’de çıkacak.

Türkiye, Atatürk Barajı ve GAP konusunda tuzağa düşürülmüştür. Buralara çok ciddi paralar harcadık. Eğer bunların yerine Kızılırmak ve Yeşilırmak’ı Konya-Karaman Ovasına aktarsaydık, maliyetler üçte bir azalırdı ve Konya-Karaman Ovası 300 milyon insanı beslerdi.

Gıda meselesi, su meselesi ve sağlık meselesi Türkiye’nin Milli Güvenlik meselesidir.

Endüstriyel gıdalar, bağırsaklarımızın florasını bozuyor. Şeker, ekmekteki glüten ile bromür bağırsaklarımızın florasını bozuyor. Bağırsaklarımızın florası bozulunca psikolojimiz de bozuluyor.

Parkinson hastalığının bağırsaklarımızın düzensizliğinden kaynaklandığını gösteren bilimsel çalışmalar var. Geleceğimiz bağırsaklarımızdadır, kabız ve ishal olmamalıyız.

Glüten ve şeker, bağırsaklarımızdaki dost bakterileri yok ediyor, düşman bakterileri çoğaltıyor. Glüten, hibrit buğdayda, arpada, yulafta, mısırda, pirinçte vs. bulunur. Glüten, her bitkide, sebzede vardır.

İnsanlara niçin glüten yüklediler? Tahıl-beyin ilişkisi işte! İnsanların bu yolla beyinlerini kontrol ediyorlar.

Şeker, en tatlı zehirdir. Ekmekte de şeker var.

Turp, sağlığımız için çok önemlidir. İbn-i Sina, ‘Turp yemeseniz bile turp olan bir tarladan geçerseniz sağlığınıza kavuşursunuz.’ der.

Alüminyum çok önemli. Gazlı içeceklerin konulduğu alüminyum tenekeler çok tehlikeli, alüminyumu vücuda veriyor.

Diyanet İşleri Başkanlığı mensuplarının her Cuma günü hutbesinde gazlı içeceklerin çok zararlı olduğunu söylemeleri lazımdır. Bu konuyu halka işlemeliyiz. Öte yandan gazlı içecek reklamları TV’ler aracılığıyla pompalanıyor.

İsviçre’de 2011 yılında dünya ekonomisi ile ilgili yapılan bir araştırmada dünyadaki banka ve finans kuruluşlarının 13 aile tarafından yönetildiği, küresel sermaye sahiplerinin bu aileler olduğu, parayı kontrol eden bu küresel elit yapının ilacı, gıdayı ve suyu da kontrol ettiği belirtiliyor. Rockefeller ailesi gibi.

Dünyada buğday, Rockefeller ailesine bağlı üç şirketin elindedir. GDO’nun mucidi Rockefeller ailesidir. Bunların bir de vakfı vardır. ABD’de bile gıda, ilaç vb. ile ilgili işlerine gelmeyen makaleleri yayınlatmıyorlar. Tarım ilaçlarının insanlara, hayvanlara ve toprağa zararlı olduğunu bildikleri halde bunu sakladılar.