Fikir,ülkü,ideal ve çekilen sıkıntılara bakarak Ülkücü Türk Milliyetçilerinin davası dünyada eşi ve benzeri olmayan yüce bir vatan mücadelesi ve davasıdır..

Siyasi ortamda şahsi çıkarları için değil de VATAN,MİLLET,BAYRAK VE HÜRRİYET uğrunda BEŞ BİN şehidi olan başka bir fikir ve siyasi hareket var mıdır?

En asil fikirler bizim nesil tarafından üretilmiştir..Siyaset tarihine bakıldığında em meşru,en haklı düşünce ve fikir davasının ülkücü Türk Milliyetçileri davası olduğunu görürsünüz..

Ülkücü Türk Milliyetçileri davası canla,kanla,ruhen ve bedenen sürdürülmüş,ayrıca en ağır bedeli ödenmiş bir yüce amaç uğrunda şehitleri olan bir düşünce ve fikir hareketi olmuştur..

Bu davanın özelliklerine bir kez daha bakalım..

dünaynın en şerefli davası;

Dünyanın en asil davası;

Dünyanın en zor davası;

Dünyanın en ağır bedel ödendiği dava

Milli ve Manevi değerler uğrunda binlerce genç,yaşlı ülküdaşımızın can ve kan verdiği dava...

Mazlum bir milletin var oluş davası;

mazlum bir milletin hakkının savunulması davası

Milletimizin boynuna esaret zincirini geçirmek isteyenlerle ölümüne mücadele davası;

Hak_Hukuk-Adalet davası;

Demokrasi ve Hürriyet davası;

Soyu sopu belli olmayanlara karşı yürütülen var oluş davası;

iç ve dış Türk düşmanlarının hayallerini sonlandırma davası;

Kutsal emanetlerin sahiplenilmesi davası;

Vatan ve Millet davası;

Türk Milleti'nin haysiyet ve onur davası;

Kısaca TÜRK'ÜN NAMUS DAVASI..

Amaçları bu kadar yüksek,bu kadar asil hedefleri olan başka bir dava düşünülemez..

Ülkücü Türk Miliyetçiliğinin hareket gücü,sağlam düşüncenin güçü ve asil hedeflerin güçüyle doğru orantılıdır..

Ülkümüz : dünya da ve Türkiye'de inanç temeline dayanması nedeniyle en güçlü fikir ve düşüncekedir..

Daha ilerisini hedefleyen bir başka düşünce hareketi yoktur..Bu kadar büyük ve anlamlı hedefleri olan bir davanı n neferlerinin suçsuz,hatasız,kusursuz oldugunu söylemek elbette doğru değildir..Ülkücü Türk Milliyetçileri arasında samimi olmayan,başka yerlere hizmet etmekle görevli yığınla insan olduğunu bizler dün biliyorduk,bu günde biliyoruz..

Ülkücü Türk Milliyetçilerini temsil ettiklerini söyleyenlerin arasında da bu gün bu kutsal davaya ihanet eden çok insan vardır..

Dünya da tartışılmayan tek güç ALLAH'TIR..Allah'ın dışındaki tüm güçler ve ya güç otakları ve ya mevcut siyasi partilerin Genel Başkanları,liderleri diğer yöneticileri elbette tartılışlılr ve görevlerini yapmadıkları içinde acımasızzca eleştirilir..

Lider tartışılmazmış..Lİderi yaratan Allah olduğuna göre,lider de insan olduğu için elbette tartışılır..Tek tartışılmayan lideri yaratan Allah'tır..Şayet lider tartışılmaz derseniz ,onu (HAŞA)Allah yerine koymuş olursunuz ki bu nokta da her şey biter..

Ülkücü Türk Milliyetçilerinin siyasi hareketini yönetenler son bir kaç yıl içinde hata üstüne hata yaptılar..Yaptıkları hataları esradengiz sözlerle kapatmaya çalıştılar..Lidere olmadığından farklı özellikler tahsis edildi..Hayali özelliklerin bir işe yaramadığı alınan siyasi sonuçlar neticesinde görüldü.. Hatalar zinciri oluşturuldu..Yanlış yapılıyor diyenler dışlandı..Ülkücü ahlak yapısı ayaklar altına alındı..Kişisel menfaatler ve koltuk hastalığı yöneticilerin tüm beyin hücrelerine sırayet etti..Ülkücü Türk Milliyetçiliği davası bu beceriksiz ve ileri görüşlü olmayanların uygulamaları yüzünden zarar gördü..

Ülkücülük ;asla yandaşlık yapmak değildir..

Ülkücülük ;edep,haya ve özellikle ahlak temelli bir düşünce hareketidir.

Ülkücülük kutsal bir davanın adıdır..

Ülkücülük milli ve manevi değerlerin birlikte yoğrulduğu insan hamurunun öz adıdır..Hamurunuzda edep ve haya yoksa asla ülkücü olamazsınız..

Ülkücülük; kaliteli,seviyeli,üstün ahlaklı,aşırı duygulu insanların kafasındaki düşüncedir..Bundan dolayı diyorum ki:

EN HAKLI DAVA ÜLKÜCÜ TÜRK MİLLİYETÇİLERİNİN YÜRÜTTÜĞÜ DAVADIR..BU DAVA ÇOK YAKINDA GERÇEK ÜLKÜCÜLER VE VATAN SEVERLER TARAFINDAN İŞ BAŞINA TAŞINACAKTIR..

Ülkücü Türk Milliyetçilerinin ihtiyacı olan tek şey;Milletimize hissedilmesi gereken SEVGİDİR..Sevgimizi esirgemeden harcamalıyız..Allah utandırmasın..