Sevindirici bir söylemle yazıma başlamak istiyorum...Bir ay öncesine kadar Türkiye Cumhuriyeti Kurucu Devlet Başkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e insanlığa yakışmayacak sözlerle hakaret edenler;yakınlarına insanlık dışı iftirada bulunanların tamamına yakını “”BİZLER DE ATATÜRKÇÜYÜZ..””demeye başladılar..Bunlar kesinlikle samimi değiller..Takiye yapıyorlar..Munafıklığa örnek kişilik sergiliyorlar..

Neden mi? Söyleyeyim...Bunları çok yakından tanırız.Tamamının Türk Milleti ve Atatürk ile yıldızları barışık değildir..Bunlar hem Türk Milleti'ne ,hemde ATATÜRK'E düşman olduklarını biliyoruz..

Atatürk'ün kişisel özelliklerini tekrarlamakta fayda var..

Atatürk;Vatan ve Millet sevgsini her hücresinden hisseden bir liderdir..Dünya ya örnek bir savaş komutanıdır..

Atatürk;tam bir idealistir..Ülküleri olan bir düşünce adamıdır..

Atatürk;hakikati arama gücüne sahip son iki asırda eşine henüz rastlamadığımız bilim adamıdır..Hayatı boyunca okuduğu 4235 kitap onun dünya ya nasıl baktığını belgeleyen önemli bir özelliktir.

Atatürk;asla ümitsizliğe yer vermeyen;en zor şartlar altında dahi çevresine ,ordusuna ve Türk Milleti'ne umut aşılayan bir niteliğe sahiptir.

Atatürk;yatarıcı özelliği ile çalışma arkadaşlarını yönlendiren eşsiz bir devlet adamıdır..

Atatürk;sabırlı.kararlı,disiplinli ve gelecek bir kaç yılı değil;asırlarca sonrasını okuyan ileri görüşlü bir bilim adamıdır..

Atatürk;iyi kalpli;açık sözlü cesaretini milletten alan ;milletine gönülden sevdalı bir öğretmentir..

Atatürk;İnsan ve Millet sevgisine hastalık derecesinde bağlı bir devlet adamıdır..

Atatürk;mantıklı söz ve eylemleriyle ;evrensel değerlere saygılı,çevreci bir bakışı ile yıllar önce dünya milletlerinin önünde saygıyla eğildiği bir dava adamıdır.

Atatürk;insan yaşamını;hayatını;geleceğini,okuyan düşünce yapısıyla Türk Milleti'nin Baş Öğretmeni unvanına sahip gerçek bir öğretmendir..

Atatürk;Millet olmanın ,hür ve tam bağımsız yaşamanın tek şartının ,ekonomik alanda bağımsızlıkla eş değer olduğunu tam yüz yıl önce sezen ve okuyabilen bir liderdir..

Atatürk; bu günkü ilahiyatçı bir profesöre ders verecek kadar ,dini bilgilere sahip ,samimi bir Müslüman Türk önderidir..

Atatürk; Türk Milletine aşık Başbuğ unvanını onurla taşıyacak şeref ve haysiyetli büyük bir kahramandır..

Atatürk'ün inşa ettiği Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin onurlu bir vatandaşı olmaktan gurur duyuyorum..

Atatürk;On Kasım Bin dokuz yüz otuz Sekiz tarihinde bedenen aramızda ayrılmış;ancak düşünceleri asırlaca bizimle birlikte yaşayacaktır..

TÜRK MİLLETİ=GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK..

ATATÜRK'Ü SEVMEYENLER,TÜRK MİLLETİ'Nİ ASLA SEVMEZLER..

RUHUN ŞAD;MEKANIN CENNET OLSUN AZİZ ATATÜRK...