Tonyahaber Gazetesi Sahibi İnan Kalyoncu ile Tonya Feride-Ahmet Şener Ortaokulu Görsel Sanatlar Öğretmeni Murat Yanık ve Bahar Güvel, fotoğraf yarışmasında ödül aldı.

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO)’nın sosyal medya üzerinden düzenlediği fotoğraf yarışması sonuçlandı. Fotoğrafları en çok paylaşılan ve beğeni alan İnan Kalyoncu birinciliği, Murat Yanık ikinciliği ve Bahar Güvel de üçüncülüğü elde etti.

TTSO tarafından Instagram üzerinden “Onetrabzon” adıyla Trabzon kültürünü tanıtmak amacıyla düzenlenen fotoğraf yarışması üçer aylık aralıklarla yapılıyor. Üçüncü dönem yarışmasının ödüllerinden ilk ikisini İnan Kalyoncu ve  Murat Yanık aldı.

TTSO yarışma ile ilgili olarak, popüler fotoğraf paylaşım sosyal platformu Instagram aracılığıyla Trabzon temalı fotoğraf paylaşımını artırmak ve paylaşılan fotoğraflarından en güzel Trabzon fotoğraflarını seçmek için fotoğraf yarışması düzenlediklerini bildirdi.

Açıklamada, “Yarışmada, her üç ayda bir seçici kurulun seçeceği en iyi üç fotoğraf sanatçısı ödüllendirilmektedir.” ifadesine yer verildi.

TTSO toplantı salonunda düzenlenen ödül törenine TTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

TTSO, Kalyoncu, Yanık ve Güvel birer cep telefonu ile ödüllendirdi.