Bordo-mavililerde Usta’nın öncelikli hedefi Milan’ın ’10 numarası’ Kucka’nın transferini bitirmek. İtalya çıkarmasında Kucka ile birlikte İnter’in yıldız stoperi Medel’i alıp, çifte bayram hediyesi vermek.

KUCKA ARTIK BİTTİ

Usta, iki yıldız için İtalya’ya gitti. Trabzon’da transfer harekâtına başlayan Başkan Muharrem Usta, dün sabah İtalya’ya gidip Milan’ın yıldız ’10 numarası’ Juraj Kucka ile birlikte İnter’in yıldız stoperi Gary Medel’in işini bitirmek için hem oyuncular ile hem de kulüpleri ile masaya oturdu. Usta’nın öncelikle Teknik Direktör Ersun Yanal’ın çok istediği Kucka’nın kiralaması yönünde yaptığı resmi temaslarda önemli mesafe aldığı ve transferin bitme noktasına geldiği öğrenildi.

TRABZONSPOR’A BAYRAM ŞEKERLERİ

Trabzon’da Usta’nın İtalya çıkarmasında gizli yürütülen diğer hedef olan İnter’in 29 yaşındaki yıldız stoperi Medel için de resmi temaslarda bulunduğu ve İtalya ekibinin, 1 yıl daha sözleşmesi kalan yıldız ismin kiralanması teklifine onay verdiği belirtildi. İtalya çıkarmasından mutlu döndüğü öğrenilen Başkan Usta’nın, kulüpte yapılacak resmi bayramlaşma töreninde bu 2 yıldız transferini resmen açıklayacağı iddia edildi. Trabzonspor, bu iki oyuncu ile iki önemli bölgesini kaliteli yıldızlar ile güçlendirecek.