AK Parti Tonya Belediye Başkan Aday Adayı Veysel Kurt, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Kurt “Tonyalılar bana “BİZİM VEYSEL” diyorsa ben de onların hademesiyim. Bilmenizi isterim ki, bizim işimiz sadece iyiliktir. Halkımız ve teşkilatlarımızla yakın, seven ve sevilen bir başkan olmaya talibim.” diye konuştu.

Tonya Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladığı 12 Kasım 2018 tarihinden itibaren ilçeyi karış karış gezdiklerini dile getiren Kurt; “İlçemizin her noktasında vatandaşlarımızla hasbihal ettik. Gittiğimiz her yerde bizleri bağrına basan, bizleri bu göreve layık görerek, hayır dualarını eksik etmeyen herkese en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun. Ben her zaman sizin Veysel’iniz olmaya devam edeceğim” dedi.

Kurt açıklamasına şöyle devam etti: “Bizim belediyecilik anlayışımız 7-24 gece gündüz sorun çözen, çözüm üreten belediyecilik anlayışıdır. Ameliyathanelerde ömür harcamış bir kardeşiniz olarak cerrah titizliğiyle ve temizliğiyle Tonya’mızın hademeliğine talibim. Bilmenizi isterim ki, bizim işimiz sadece iyiliktir.  Halkımızla ve teşkilatlarımızla yakın, seven ve sevilen bir başkan olmaya talibim.”