Ankara’da etkinliğini sürdüren Tonyalılar Derneği, Ankara’da yaşayan hemşehrileri için kahvaltı düzenledi.

Ankara Tonyalılar Derneği Başkanı Em. Kur. Alb. Mustafa Yıldırım, “Biliyoruz ki her Tonyalı, hemşehrileriyle buluşmaktan mutlu olur, memnuniyet duyar.” dedi.

Hemşehri dayanışmasının amaçlandığı yemeğe,  AKP Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, YÖK Başkan Danışmanı Prof. Dr. Sezer Şener Komsuoğlu, Nurol Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Paşaoğlu, ASELSAN Yönetim Kurulu Üyesi Murat Üçüncü, Prof. Dr. H. Hilmi Hacısalihoğlu, Prof Dr. Mustafa Öztürk ve Ankara’da yaşayan Tonyalılar katıldı.

Tonyalılar Derneği Başkanı Em. Kur. Alb. Mustafa Yıldırım yemekte yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Bugün gerçekleştirdiğimiz kahvaltı programımıza katılımınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ediyoruz. Böylesi programlar vesilesiyle bir araya gelerek hasret gideriyor, yeni insanlara tanışıyor, birbirimizden haberdar oluyoruz.

Davetimizi mümkün olduğunca geniş tutmaya çalıştık ve gördük ki ulaşabildiğimiz herkesten çok güzel geri dönüşler aldık. Katılanların yanında muhtelif gerekçelerle katılamayanlara da teşekkür ediyoruz; çünkü biliyoruz ki her Tonyalı, hemşehrileriyle buluşmaktan mutlu olur, memnuniyet duyar.

Ümit ediyoruz ki hemşehrilerimizi buluşturacak vesilelerin sayısını artırırız. Derneğimizin bu husustaki çalışmaları devam edecektir.”