Tonya Doğanspor'da yeni sezonda teknik direktörün kim olacağı sorusu cevabını buldu. Kulüpten yapılan bilgilendirmeye göre  2018-2019 sezonunda Tonya Doğanspor teknik direktör Gökhan Uzungüngör'e emanet edilecek.

Geçmişte birçok başarılara imza atan tecrübeli teknik adam Gökhan Uzungüngör, bölge takımlarından Beşikdüzüspor'u 3.Lig'e çıkartma başarısı göstermişti. Kendini ispatlayan başarılı bir futbol adamı olan Gökhan Uzungüngör Tonya Doğanspor ile kesin olarak anlaşmaya vardı. Uzungüngör'ün yardımcılığını ise yine başarılı bir futbol adamı olan Muhammet Çıtlak getirildi.

Tonya Doğanspor Başkanı Zafer Cora konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada; "Yeni bir oluşum içerisindeyiz. Büyük Liman havzasına yeni bir heyecan getirmeyi düşünüyoruz. Bu doğrultuda kendi yöremizde birçok başarılara imza atan,kendini kanıtlayan hocamız ve ekibi ile anlaştık. Oyuncu seçiminde de yine bu bölgenin oyuncularından faydalanma düşüncemiz hakimdir. Hedefimiz 3.Lig'e çıkmaktır. Bu doğrultuda başarıya aç,çalışkan ve herşeyini Tonya Doğanspor'a verecek oyuncuları tercih edeceğiz. Anlaşmış olduğumuz 4-5 oyuncu vardır. İmza törenleri önümüzdeki günlerde yapılacaktır.'dedi.

Teknik Direktör Gökhan Uzungüngör'ün UEFA Pro Lisans kursunda olmasından dolayı imza töreni gelecek hafta yapılacak.