Tonya Meslek Yüksekokulu’nun tanıtım filmi yayımlandı.

Son yıllarda gösterdiği atılımlar, yaptığı akademik ve sosyal faaliyetler ile adından sıkça söz ettiren ve son olarak da öğrenci alımına onay verilen yeni programı ile birlikte 4 programa ulaşan Trabzon Üniversitesi Tonya Meslek Yüksekokulu’ndan bir haber daha geldi.

Tonya Meslek Yüksekokulu’nun 6 dakikalık tanıtım filminin içeriğinde yüksekokulun fiziki ve sosyal imkânları, yıl içerisinde yapılan faaliyetler, akademik çalışmalar ile birlikte Tonya’nın doğal güzellikleri, yayla şenlikleri ve festivalleri de yer alıyor.

Konu ile ilgili konuşan Yüksekokul Müdürü Öğretim Görevlisi İlyas Ün, “Trabzon Üniversitesi Tonya Meslek Yüksekokulu olarak yaklaşık bir yıldır üzerinde çalıştığımız "Yüksekokul Tanıtım Filmini", sunmanın mutluluğu içindeyiz. Tanıtım filminde yüksekokulumuzun fiziki ve sosyal imkanları, yıl içerisinde yaptığımız akademik ve sosyal faaliyetler yer almaktadır. Bununla birlikte Tonyamızın doğal güzelliklerine, yayla şenliklerine, Canikdere Şelalesine, Yürüyüş Yoluna, tereyağı festivallerine de yer verdik. Yüksekokulumuzun tanıtımı ile birlikte, Tonyamızın güzelliklerinin de yer aldığı filmimiz, Yüksekokulumuza ve Tonyamıza hayırlı olsun.” dedi

Üniversite sınavına girecek olan öğrencilere de seslenen Müdür İlyas Ün,

“Sevgili öğrenciler, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda (YKS) sizlere başarılar diliyoruz. Yeşilin tüm tonlarını barındıran doğal yapısı, temiz havası, serin yaylaları, şenlikleri, sıcak ve misafirperver insanı ile adından sıkça söz ettiren güzel ilçemiz Tonya'ya, ülkemizin dört bir tarafından siz değerli öğrencilerimizi bekliyoruz.” dedi.