Tonya Doğanspor Kulübü Başkanı Zafer Cora Tonyahaber’e konuştu. Başkan Cora yaptığı açıklamada, “Tonyaspor ve Tonya Doğanspor varsa bu en üstte olmak ve yarışmak zorundadır.” dedi.

“Yola çıktığımız günden bu tarafa Tonyalı aklı ile hareket ettik ve yukarıdan başladık, çünkü bize yakışanın ne olduğunu çok iyi biliyoruz.” diyen Kulüp Başkanı Cora açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“Tonya Doğanspor olarak gücümüzü biliyor, tanıyor ve ortak akıl çerçevesinde hareket ediyoruz. Hiç kimse merak etmesin Tonyalı gençlerin bu kulüp ileride ki yıllarda öğrenim, spor yuvası olacak ve birçok yetenek buradan ülkesinin ve ilçesinin gurur kaynağı olacak. Bizlerin gayretleri bir yere kadar yeterlidir ama Tonyalı takımının, çocuklarının yanında arkasında olursa her şey daha kolaylaşır 3.lig hedefimiz bir hayal olmaktan çıkar gerçeğe döner.”

Kendilerine destek verilmesini isteyen Cora, “Tonya’nın siyasetçilerine, belediye başkanına, kaymakamına, siyasi parti başkanlarına, iş adamlarına ve STK temsilcilerine; bizlere destek versinler, maddi ve manevi yanımızda olsunlar. Bizlere destek verirlerse ve maddi ve manevi yanımızda olurlarsa, tüm ilçe olarak kenetlenirsek çok arzu ettiğimiz 3. Lige inşallah çıkacağız ve kazanan Tonya olacaktır.” dedi.