Tonya Doğanspor yöneticileri, Tonyahaber’i ziyaret etti.

Bu yıl Bal Liginde mücadele edecek olan Tonya Doğanspor’un yöneticileri, Haçkaspor maçı öncesi, Tonya’da bir dizi ziyarette bulundu.

Bu arada Tonyahaber’i de ziyaret eden kulüp yöneticileri adına konuşan Kulüp Başkanı Zafer Cora, “Hafta sonu Haçkaspor’la ligin ilk maçına çıkacağız. Dostane bir karşılaşma olmasını diliyoruz. Sonucun galibiyet ya da mağlubiyet olmasının hiç önemi yok. Önemli olan maçın dostluk içinde geçmesidir.” dedi.

Tonya Doğanspor yöneticilerinden Abdullah Malkoçoğlu ve Cem Bektaş’la birlikte ziyaretini sürdüren Cora, konuşmasına şöyle devam etti: “Tonya Doğanspor kadar Tonyaspor da bizim için önemlidir. Tonyaspor’a malzeme desteği vereceğiz. Tonyaspor’u altyapı olarak kullanıyoruz. Üçüncü lige çıktığımız takdirde, Tonyaspor adıyla tek isim altında mücadele edeceğiz. Tonyaspor deplasman maçlarına giderken Tonya Doğanspor’un otobüsünü kullanacak. Önemli maçlar öncesinde takımı Trabzon’da takımı kampa alacağız. Amacımız iki takımı birleştirip Tonya’da futbol kültürünü oluşturmaktır.”

Tonyahaber’i ziyaret eden yöneticiler, ziyaretin ardından Tonyahaber Gazetesine forma hediye ettiler.