Tonya Doğanspor ile Teknik Direktör Gökhan Uzungüngör’ün yolları ayrıldı. Her iki taraf da sosyal medya hesapları üzerinden ayrılıkla ilgili olarak birer açıklama yaptılar.

Teknik Direktör Gökhan Uzungüngör, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, “Yöremizde kurulan Tonya Doğanspor kulübümüzle karşılıklı görüşerek yollarımızı ayırdık. Bu süreçte bana bu güzel oluşum için destek veren başta Sayın vekilimiz Salih Cora, değerli başkanımız Zafer Cora ve yönetim kuruluna çok teşekkür ederim. Bundan sonraki maçlarda Tonya Doğansporumuza başarılar dilerim.” dedi.

Tonya Doğanspor Başkanı Zafer Cora ise, “Her veda yeni bir projelerin başlangıcıdır. İlçeme ve Büyükliman Bölgesine yeni bir heyecan getirmek için çıktığımız yolda Gökhan Hoca var dediler. Tanımam etmem, varlığından bile haberim yokken tanışma ve çalışma fırsatı yakaladım. Çok geç tanıdığıma her geçen gün içerledim. Yıllar önce Beşikdüzüspor ile anlatılmayacak derecede başarı yakalamış ve başarıya aç bir insan. O bir bilge insan, o bir karakter abidesi, o bir futbol tutkunu, çalışkan, babacan, işine odaklı, yöresine ve bölgesine hizmet etme sevdalısı. Evet, bu kişi Gökhan Uzungüngör. Hocam senle projelerim bitmedi. Bölgede bir dost kazandım. Bu bir ayrılık değil, başaracak çok işimiz var... Her şey için teşekkür ederim, hakkını helal et. “dedi.

Tonya Doğanspor’un yeni teknik direktör için olarak arayışı içinde olduğu ve bir kaç teknik direktör ile görüşmelerin yapıldığı öğrenildi.