Eski Trabzonspor Başkanı Sadri Şener iyi bir çalışma ile Trabzonspor'un bulunduğu durumdan çıkacağını söyledi.

Tonya’da düzenlenen bilim konferansına katılmak üzere Tonya’ya gelen Eski Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Trabzonsporla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Şener, “Transferlerde hata olmuş olabilir. Çok içinde değildim. Net bir şey söyleyemem. Galatasaray galibiyeti moral verdi. Yönetim iyi işler yaptı. Ekonomiyi düzeltiyorlar. Destek olmamız lazım. Yeni stat ile yeni bir Trabzonspor izleriz. Herkesin sahip çıkması lazım. Kombine alması lazım. Trabzon’da siyasetsiz hiçbir şey olmuyor, olmadı da… Stat açısından olsun, ekonomik açısından olsun destek var. Sadece bizim değil bütün kulüplerde var. Aşırıya kaçmamak üzere olsun diyorum.” dedi.

3 Temmuz dava süreci ile ilgili sorulan soru üzerine açıklamalarda bulunan Şener, “Bizim hukukçularımızın zayıflığı. Beni mahkemeye verdiler, hukukçulara fazla para verdim diye. Az para verdiler görüyoruz ne olduğunu. Biraz geri kaldılar. Bence daha önce biterdi. Daha iyi sonuç alınabilirdi.” ifadelerini kullandı.

Sadri Şener, Trabzonspor’un son durumu ile ilgili olarak ise, “Trabzonspor büyük bir camiadır. İyi transfer, iyi bir çalışma ile Trabzonspor bu işin altından kalkar. Kimse merak etmesin.” şeklinde konuştu.