AKP Tonya ilçe Kadın Kolları Başkanlığı, sağlık çalışanlarına destek ziyaretinde bulundu.

AKP Tonya ilçe Kadın Kolları Başkanlığı, sağlık çalışanlarına destek olmak için evde hazırladıkları ikramları Tonya Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Serpil Topuz Atasoy’a teslim etti. 

Tüm dünyayı tehdit eden koronavirüs salgını dolayısıyla gecesini gündüzüne katarak çalışan sağlık personeline bir destek de AKP Tonya Kadın Kolları'ndan geldi. AKP Kadın Kolları Başkanı Emine Kurt önderliğinde ilçe yönetim kurulu üyeleri evde poğaça, kurabiye, kek, börek ve pasta hazırladı. Hazırladıkları ikramlıkları tek tek özenle paketleyerek sağlık çalışanlarına iletilmek üzere Tonya Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Serpil Topuz Atasoy’a makamında ziyaret ederek teslim etti.

İlçe kadın kollarının ziyaretlerinden dolayı memnun olduğunu ifade eden Atasoy, “Covid-19 salgını nedeniyle sağlık çalışanlarımız zor bir dönemden geçiyor. Fakat bütün zorluklara rağmen sağlık ekibimizle birlikte gecemizi gündüzümüze kadarak çalışıyoruz. Bizler sağlık çalışanı olarak vatandaşlardan isteğimiz kesinlikle kurallara uymalarıdır. Salgın süreci sona erene kadar herkes üzerine düşeni yapmalıdır.” dedi.