Bal Liginde mücadele eden Tonya Doğanspor’un rakipleri belli oldu.

17 Nisan’da başlayacak olan Bölgesel Amatör Lig maçları öncesinde TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesislerinde kulüp temsilcilerinin katılımı olmadan gerçekleşen kura çekimi gerçekleştirildi.

2020-2021 Sezonu Bölgesel Amatör Lig Grup Kura ve Fikstür çekimi, TFF’nin YouTube hesabı üzerinden canlı olarak da yayınlandı. 

Kura çekimi sonrası yapılan eşleşmede Tonyaspor, 8. Bölge 1.Grupta yer aldı. Tonyaspor’un rakipleri ise DSİ Karadenizspor, Bahçecikspor, 1461 Trabzon, Çarşıbaşı Belediyespor, Sebat Gençlikspor oldu. 

Tonya Doğanspor’un Başkan Yardımcısı Av. Cengiz Han Cora yaptığı açıklamada, “Yaklaşık 3 aydır çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çok güvendiğimiz bir hocamız var. Onun doğrultusunda transferlerimizi gerçekleştirdik. 1-2 oyuncuya daha ihtiyacımız var. Şartlarımıza uyan oyuncu bulduğumuzda bünyemize katacağız. Vakfıkebir’de 10 günlük verimli bir kamp süreci geçirdik. Eksikliklerimizi görme fırsatımız oldu. Pazartesi’nden itibaren çalışmalarımıza devam edeceğiz. Grubumuzda bulunan tüm takımlara başarılar diliyorum.” dedi.