Maranda Cafe’de canlı müzik yapılıyor.

Tonya’da Ulaş Yurdaarmağan tarafından hizmet verilen Maranda Cafe’de her Cuma akşamı canlı müzik günleri devam ediyor.

Kırıkkale Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü öğrencisi ve aynı zamanda 2017 yılında Tonya’da çekimleri yapılan Çıngıraklar filmi başrol oyuncusu olan Çağatay Yağız her Cuma akşamı saat 19.00’dan sonra canlı müzik performansı ile misafirlere keyifli dakikalar yaşatıyor.

Tonya’da her yaş grubuna hitap eden ve nezih bir mekan olan Maranda Cafe’nin işletme sahibi Ulaş Yurdaarmağan canlı müzik programlarına vatandaşların isteği üzerine başladıklarını ifade ederek şunları söyledi. “Amacımız, halkımıza kaliteli bir hizmet sunmaktır. Bu amaçla halkımızın istekleri doğrultusunda, kalitemizden de ödün vermeden hizmetlerimize devam ediyoruz. Bu kapsamda Cuma akşamları saat 19.00 ila 23.00 arası canlı müzik hizmeti sunarak halkımızın güzel ve duygulu saatler geçirmelerine olanak sağlıyoruz. Cafemizi tercih eden tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.”

Maranda Cafede, şarkıların söylendiği, şiirlerin okunduğu canlı müzik programına katılan vatandaşlar gönüllerince eğlendiklerini ifade ettiler.