İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Azmi Kuvvetli ve Başkan Yardımcısı Ahmet Refik Nuhoğlu Tonya ilçe teşkilatını ziyaret etti.

Ziyaretçileri, İYİ Parti Tonya İlçe Başkanı Ali Paşa Latifoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri karşıladı.

09 Ağustos 2020 tarihinde yapılması planlanan İYİ Parti Trabzon il kongresi için de destek isteyen Kuvvetli, ilçe binasında bir araya geldiği partililerle sohbet etti.

Yapılan ziyarette, teşkilat disiplinin önemine değinen ve İYİ Partinin kuruluş amacının altını çizen İl Başkanı Kuvvetli, “Milletimizden aldığımız destekle millete hizmet yolunda durmadan yorulmadan büyük bir aşkla yola devam ediyoruz. Kurucu liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in liderliğinde halka hizmet, hakka hizmettir düsturuyla omuz omuza birlik beraberlik içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Partimiz kurulduğu yılın ardından girdiği ilk seçimde milletimizin gönlünü fethetmiş ve TBMM’de yerini almıştır. Partimizin bu başarısı teşkilatlar olarak bizlerin sorumluluğunu daha fazla artırmış bulunuyor. Bizim partimizin kısa süredeki başarısı, millete hizmetten bıkmadan yorulmadan engelleri aşarak, İYİ’ye hedeflememizden geliyor. Üye kayıtlarımıza da önem vererek ara vermeden durmadan, yorulmadan Genel Başkanımıza yaraşır bir şekilde sürdürmeliyiz.” dedi.

İYİ Parti İlçe Başkanı Ali Paşa Latifoğlu da, “İl Başkanımız bizi ziyaret ederek onurlandırmıştır. İlimiz genelinde ve ilçemizdeki partimiz çalışmaları hakkında bilgilendirme yaptık. Bu tür ziyaretlerin parti faaliyetlerini güçlendirdiğini dile getirdik. İl Başkanımız Sayın Kuvvetli ve beraberindekilere bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Konuşmaların ardından partiye üye olanlara parti rozeti takıldı.