Tonya’da GIT-GIT CHICKEN – HORON KÖFTE hizmete açıldı.

Tonya’da uzun zamandan beri Saklı Bahçe Cafe adıyla hizmet veren Tolga ve Ahmet Cora kardeşler GIT-GIT CHICKEN – HORON KÖFTE’yi Tonya halkıyla buluşturdu.

İlçede uzun zamandan beri vatandaşlara, Saklı Bahçe Cafe olarak hizmet veren kardeşler, bu kez GIT-GIT CHICKEN – HORON KÖFTE ile hizmet vermeye devam edecek.

Kaliteli hizmet anlayışıyla yola çıkan Tolga ve Ahmet kardeşler Kürtün Caddesi üzerinde açtıkları iş yerinde tavuk yemeklerinin vazgeçilmez adresi oldu.

İşletme sahiplerinden Tolga Cora, “İlçemize güzel ve modern bir işletme kazandırdığımız için çok mutluyuz. Son derece şık ve modern bir mekân hazırladık. Tonya halkına layık bir işletme olduğunu düşünüyoruz. Temiz ve sağlıklı beslenmek isteyen herkesi Gıt-Gıt Horon Köfte’ye bekliyoruz.” dedi.

Geniş ve ferah bir ortamda hizmet veren işletmede vatandaşlar fiyatların gayet uygun olduğunu belirterek, “Tonya’ya böyle bir işletmeyi kazandıran Tolga ve Ahmet kardeşlere teşekkür ediyoruz.” dedi.

GIT-GIT CHICKEN – HORON KÖFTE’de, combo menü, horon köfte, Gıt-Gıt zurna, Ekmek arası köfte, kaşarlı gıt-gıt döner, chıcken döner, Gıt-Gıt sandviç gibi zengin menü çeşitleri ile hizmet veriyor.

Ayrıca iş yeri, 0462 881 36 36 numaralı telefon ile ev ve iş yerlerine, “sen iste ben gelirim” sloganı ile paket servisi hizmetinde de bulunuluyor.