Feride-Ahmet Şener Ortaokulu, “e-Twinning Okulu” unvanı hakkını kazandı.

İki yıldan beri yürütülen projeler sonucunda Feride-Ahmet Şener Ortaokulu öğretmenlerinden İngilizce Öğretmeni Dilek Aydın tarafından yürütülen altı adet proje, Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketi Sertifikaları ve süreç içerisinde aktif bir şekilde devam eden çalışmalar sonunda kazanılan “e-Twinning Okulu” unvanı ödülü Okul Müdürü Yılmaz Bozo’ya verildi.

Okul Müdürü Yılmaz Bozo, yaptığı açıklamada: “Okulumuz, 2019 yılı içerisinde öğrencilere yönelik yapmış olduğumuz proje çalışmaları ile aynı yıl Trabzon ili genelindeki tüm okullar arasında ilk 11'e girmeyi başarmıştı. Bu yıl hedefini daha yüksek tutarak çalışmalarına devam eden kurumumuz hedeflerine ulaşarak 2020 yılında en çok proje yürüten okullar arasında ilk 5.sıraya yerleşmiştir. Konya Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen "81 ilden 81 öğretmen" projesi kapsamında, mesleki başarılarıyla farkındalık yaratan 81 öğretmenin bir araya geldiği programa, ilimizi temsilen okulumuz İngilizce öğretmeni Dilek Aydın katılmaya hak kazanmıştır.” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş’tan “e-Twinning Okulu” levhasını teslim alan Okul Müdürü Bozo, “Bu başarımızda desteklerini esirgemeyen Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE birimine, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ziya Durmuş'a, okulumuz proje ekibine, projelerde yer alan değerli öğrenci ve velilerimize, kurdukları ve ortak oldukları projelerle kaliteli çalışmalara imza atan ve atmaya devam edecek olan okulumuz öğretmenleri Dilek Aydın ve Sebahat Günaydın’a çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.