31 Martta yapılan yerel seçimlerde Saadet Partisi’nden Tonya Belediye Başkan adayı olan Abdullah Altuntaş seçimlerin ardından değerlendirmelerde bulundu.

Tonya Belediye Başkanlığı için yarışan dört adaydan biri olan Saadet Partisi adayı Abdullah Altuntaş, Tonyahaber’de yaptığı değerlendirmenin ardından, Tonya halkına da teşekkür etti.

Altuntaş yaptığı değerlendirmede şunları söyledi “31 Mart yerel seçim çalışmalarımızda bütün Tonya halkının göstermiş olduğu yakın ilgi ve teveccühe Saadet Partisi Teşkilatı adına çok teşekkür ediyorum. Bu seçimler, yerel seçim olmasına rağmen genel seçim havasına sokularak yapılmıştır. Bize verilen 247 oy, emperyalizme, yolsuzluğa, hukuksuzluğa, talana, yalana, israfa dur demektir. Devletle ve hükümetle yarışmamıza rağmen aldığımız oylar çok önemlidir. Halkımızın iradesi, çeşitli vaat ve umutlarla baskı altına alınıp iktidara yönlendirilmiştir. Bizlere oy veren veya vermeyen halkımız beş sene sonra Saadet Partili belediyeye yetki vermediğinizden dolayı umarım pişman olmazsınız. Bu düşüncelerle 31 Mart yerel seçimlerinin ülkemiz ve bölgemiz açısından hayırlı olması dileğiyle. Saadet Partisi adına bütün halkımıza hayırlı uzun ömürler diliyorum.”