Saadet Partisi (SP) Tonya Belediye Başkan Adayı Altuntaş, seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Altuntaş, yaptığı açıklamada, “Kapı kapı gezip boş vaatler verenlere, ne yaptın, ne yapacaksın sorma zamanı gelmiştir.” dedi.

Tonyahaber’e konuşan SP Belediye Başkan adayı Altuntaş şunları söyledi:

“31 Mart yerel seçimlerinde yerel yöneticileri seçeceğiz, önce bu seçimleri genel seçimlerle karıştırmayacağız. Her şahsın genel görüşüne saygılıyız, ancak bu seçimler bu bölge içindir. 21. yüzyılın seçmenleri olarak kime oy vereceğimizi çok iyi bilirsiniz, sizlerden oy istemek hür iradenizle alay etmek demektir. Bu beldeye 2014 seçimlerinde 41 projeyle çıkanlara ne yaptıklarını sorma zamanıdır. Kapı kapı gezip boş vaatler verenlere, ne yaptın, ne yapacaksın sorma zamanı gelmiştir. Biz muhalefet adaylarınıza da siz ne yapacaksanız sormak hakkınızdır.”

“Milli Görüş Saadet Partili belediyeler hizmette sınır tanımamış, tarih yazmışlardır.” diyen Altuntaş açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır. 65 yıllık Tonya'mızı belde haline getiren, en çok göç verdiren zihniyete gereken cevabı verme zamanı gelmiştir. Tonyamızın bir 5 yıl daha geleceğini karartmayalım. Milli Görüş Saadet Partili belediyenin kazanmasıyla bu bölgeye bolluk, bereket ve samimiyet gelecektir. Allah’ın yarattığı insana hizmet, Allah'a hizmet anlayışımızdır. Bu anlayışla 31 Mart seçimlerinin 22 mahallemize hayır getirmesini diliyorum. Halkımıza saygılar, sevgiler sunuyorum.”