31 Martta yapılacak yerel seçimler nedeniyle adaylar hız kesmeden çalışmalarını sürdürüyor.

Tonya Belediye Başkanlığı için yarışan dört adaydan biri olan Saadet Partisi adayı Abdullah Altuntaş, çalışmaları sırasında ziyaret ettiği Tonyahaber’de yaptığı açıklamada, “Adaletli, israf etmeyen adamına göre hizmet değil, adaletli hizmet yapacak olan, haram yemeyen, yetirmeyen bir zihniyetle geleceğiz.” dedi.

Altuntaş açıklamasında şu görüşlere yer verdi: “Belediyemiz 65 yaşında, sonuç yol sorunu, su sorunu, çöp, çevre yolu, pazar yeri, sanayi sitesi sorunu velhasıl bu sağ ve sol zihniyetli belediyeler Tonyalının hiçbir meselesini çözemediler. Çözecek de değiller. Sizlerden bir beş yıl daha isteyecekler, ekonomik kriz var diye yine yapmayacaklar. Kaybeden yine Tonyalı hemşehrilerim olacaktır.”

Allah rızası için göreve talip olduğunu ifade eden Altuntaş, “Erbakan hocamızın dediği gibi tekeden süt sağacak olan belediye başkalarımız geliyor. Adaletli, israf etmeyen adamına göre hizmet değil, adaletli hizmet yapacak olan, haram yemeyen, yetirmeyen bir zihniyetle geleceğiz. Bize güveninin inanın, eğer yapamazsak yüzünüze çıkmaya utanırız. Allah rızası için bu göreve talibiz. Her şahıs reyinin manevi mesuliyetini bilir. Eminim ki millet olarak halkın başkanını değil hizmetçisini seçecektir. 31 Mart seçimleri Tonyamız için şimdiden hayırlı uğurlu olsun!”

Altuntaş, 23 Mart 2019 Cumartesi günü 14.00 ve 16.00 saatleri arasında Tonya’da miting yapacaklarını ifade ederek vatandaşları mitinge davet etti.