TONYAHABER - ŞAFAK'IN "MEZERE" ALBÜMÜ ÇIKTI
  Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

  ŞAFAK'IN "MEZERE" ALBÜMÜ ÇIKTI

  ŞAFAK'IN
  25.04.2013 / 12:10


     Şafak’ın ikinci albümü dinleyicilerle buluştu.

  Tonyalı sanatçı Mustafa Şafak’ın ikinci albümü “Mezere” adıyla Kalan Müzik’te yayımlandı.

  Tonya ve dolayından derlenen parçaların yer aldığı yeni albümdeki Şirip adlı parçaya klip çekildiği bildirildi.

  Tonyahaber’e konuşan Şafak, albümünün ciddi ve uzun bir çalışma sonucu hazırlandığını, çevrenin kültürünü yansıtmaya çaba gösterdiklerini belirterek dinleyicilerin gösterdiği ilgiye teşekkür etti. Destiyi Koydum Suya parçasına da klip çeleceğini de sözlerine ekledi.

  Mezere adlı albümde bulunan 14 parça şöyle: Alamadım Bir Haber, Ayna Attım Çayıra, Ayşem’in Çemberini, Duman Geldi Kapattı, Kadırga Dedikleri, Kimse Derdimi Bilmez, Reyha, Saçlarının Tokası, Sana Sevda Olalı, Sararır Yapraklarım, Şirip, Testiyi Koydum Suya, Yalvar Dudaklarıma, Yol Vermez ki Geçeyim.


  Etiketler:
  Bu haber toplam 2093 defa okundu
  YORUMLAR
  yasin bahadır: 
  "tonyalıya bu yakışır"
  Herşeye siyaseti karıştıran cok değerli hemşerilerimiz. konakyandan bakınca öylemi görünüyor ister beğenin ister beğenmeyin ama bu arkadaşımız uğraşmış cabalamış bişeyler yapmış beğenmeye bilirsiniz beğenmiyorsanız ozman kont adnanı dinleyin siz ama gözümüz yokta niye olsun felsefesınden vazgecin Onay Şahin Denen arkadaşımız tonyaya geldiği zaman siyasi düşüncesini kimse sormuyor tarkan muamelesi yapılıyor ona bu kadar zormu bir hayırlı olsun demek ve tebrik etmek, ama olmaz ne gerek var.. birde herzaman adamlığını savunan havası sert insanı mert cart curt diyen mert arkadaşlarımız eleştirilerinizi yazarken adınızı kullanında herkesın rengi belli olsun Mustafa şafakta Apalos lermide adam gibi adamdır. Siz orda elli iki kağıtlarını kararken adamlar gece gündüz çalışıp iş yapıyorlar.. tonyalı sanatçılar deniyor azda olsa tonyanın tanıtımına bir katkı sağlıyorlar.. eminim fazicilik yapsalardı daha cok saygı gösterilirdi onlara neyse belkı parayı bulur o işide yaparlarr ..
  27.04.2013 / 19:13
  ahmet kaya: 
  "konuşurken"
  demek ki o zaman konuşurken solcusun yaşarken karambolcusun oluyor... bunlarda da bu iş
  27.04.2013 / 00:44
  akp'li: 
  "salih cora"
  acaba salih cora yine kliplerine sponsor olacakmı sayın şafak'ın- twıtır'da kol kola resimleri var apolas lermi, salıh cora, mustafa şafak,ın dün salih cora twıtldı bu resmi
  25.04.2013 / 20:34
  Orhan CORA: 
  ""
  Hayırlı olsun başarılarının devamını dilerim
  25.04.2013 / 15:23